Pomoc prawna dla członków RSPON

Adam Kudyk

Consulting Nieruchomości

W ramach podpisanej umowy o współpracy pomiędzy RSPON a firmą „Adam Kudyk Consulting Nieruchomości” Stowarzyszenie zobowiązało się do kierowania swoich członków poszukujących obsługi prawnej do Prawnika w celu umożliwienia członkom skorzystania z jego usług, zaś Prawnik zobowiązał się do udzielenia im pomocy prawnej wedle swojej najlepszej wiedzy.
Pomoc prawna dotyczy w szczególności spraw z zakresu: windykacji należności, projektów i opiniowania umów, projektowania i opiniowania uchwał organów oraz wszelkich innych spraw, na które członkowie zgłoszą zapotrzebowanie.

Adam Kudyk – Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, rocznik 1971r., prawnik specjalizujący się w dochodzeniu roszczeń pośredników w zakresie zawartych umów pośrednictwa w sądach i ochronie prawa pośredników w obrocie nieruchomościami do wynagrodzenia.

Kancelaria zatrudnia radców prawnych i adwokatów dla profesjonalnej obsługi pośredników, zarządców oraz deweloperów działających pod nadzorem właściciela. Trener dla osób wykonujących zawody związane ze stosowaniem prawa materialnego i procedury związanej z nieruchomościami. Wykładowca dla grup zawodowych związanych z rynkiem nieruchomości; były członek Komisji Odpowiedzialności Zawodowej przy Ministerstwie Infrastruktury i Prezes Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników i Zarządców Nieruchomości przez dwie kadencje, członek Komisji Prawnej przy Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości w Warszawie.

Specjalizacja w dziedzinie prawa związanego z obrotem nieruchomościami, w szczególności w zakresie umów regulacji stanów prawnych nieruchomości, sprzedaży, najmu, dzierżawy, organizacji przetargów i innych czynności prawnych oraz faktycznych związanych z obrotem nieruchomościami. Kancelaria zajmuje się, także postępowaniami związanymi z regulacją stanów prawnych nieruchomości, reprezentacji firm deweloperskich przed sądami, klientami i organami administracji publicznej, w tym również obsługą prawną obywateli Ukrainy oraz zagranicznych inwestorów. Właściciel jest związany z rynkiem nieruchomości od 1994r., posiada nr 221 licencji UM i RM/PFRN pośrednika w obrocie nieruchomościami, autor publikacji prasowych, licznych opinii i komentarzy z branży nieruchomości.