Pierwsze szkolenie - seminarium w 2011 r. organizowane przez Rzeszowskie SPON
Wtorek 05.04.2011
Komako
Internet

Rzeszowskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami serdecznie zaprasza na seminarium w nowym roku 2011 w ramach doskonalenia zawodowego pośredników w obrocie nieruchomościami, które odbędzie się 05.04.2011 r. w godz. od 10:00 do 14:00 w Sali Konferencyjnej Banku PEKAO S.A.
w Rzeszowie ul. Solarza 13 a pt:
 
 
 

„Promocja usług i ofert nieruchomości w sieci, Internet, najważniejszym nośniku reklamowym XXI-wieku. Jak odkryć i zrozumieć miejsce swojego biznesu w globalnym świecie Internetu?

 

…wszyscy jesteśmy w chmurze Internetowej”.
 
 
 
PROGRAM SEMINARIUM:
 

1.    Internet i miejsca na reklamę

2.    Zasady promocji oferty nieruchomości, czyli jak postępować aby Twoja oferta była widoczna (co składa się na widoczność oferty, prawidłowy i przyjazny opis dla pozycjonowania oferty)

3.    Portale ogłoszeniowe, zasady działania

4.    Narzędzia wspierające promocję ofert – pozycjonowanie

5.    Narzędzia wspomagające zarządzanie biurem

6.    Narzędzia wspomagające zarządzanie relacjami z Klientami

 

Szkolenie ma na celu przedstawienie uczestnikom – pośrednikom w obrocie nieruchomościami – globalną sieć Internet jako medium informacyjne i komunikacyjne do wykorzystania w działalności zawodowej, w szczególności w zakresie reklamy i sposobów zarządzania treścią - informacją publikowaną w sieci Internet. 

Zrozumienie struktury rynku usług internetowych, głównych jego aktorów oraz przykładów nowych modeli biznesowych tworzonych w oparciu o Internet pozwoli przedsiębiorcom i szerzej zespołom pracującym na rynku nieruchomości świadomie dostosować swoje działania do nowych możliwości „w chmurze internetowej”.
Na szkoleniu, oprócz części teoretycznej – zaprezentowane będą przykłady rozwiązań informatycznych (usług internetowych, programów, serwisów i portali internetowych), które pozwolą uczestnikom praktycznie wykorzystać zdobytą wiedzę i osiągnąć przewagę rynkową.

 

 
Seminarium 5.00 godzin edukacyjnych
 
 
SYLWETKA PROWADZĄCEGO

Wojciech Mikulski
Wiceprezes Zarządu KOMAKO Software House
 
Współzarządzający firmą o blisko 20 letniej historii z branży IT, która dostarcza rozwiązania dla branży nieruchomości i budownictwa. Koordynował wieloma projektami organizacyjnymi, m.in. współtworzył portal Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. W dowód uznania kompetencji KOMAKO zostało wybrane rekomendowanym Partnerem IT.
 
 
 
K O S Z T Y   U C Z E S T N I C T W A:
 
 

Wpłata i rejestracja do 01.04.2011 r.

 

 
  1. dla członków RSPON – 40,00 zł
  2. dla pracowników biur stowarzyszonych w RSPON i członków kandydatów – 60,00 zł
  3. dla pozostałych zainteresowanych – 80,00 zł
 

Wszystkich chętnych prosimy o wypełnianie formularzy zgłoszeniowych
i składanie ich osobiście do biura RSPON lub poprzez e-mail: biuro@rspon.pl
 
Prosimy o dokonywanie wpłat za szkolenie na numer konta 57 1020 4391 0000 6602 0002 7151 z dopiskiem „Szkolenie 05.04.2011 r.” lub gotówką w kasie RSPON najpóźniej tydzień przed szkoleniem.
 
 
ZAPRASZAMY
 
 
Formularz zgłoszeniowy na seminarium w dniu 05.04.2011 r.

Rzeszowskie Stowarzyszenie Pośredników
w Obrocie Nieruchomościami (c) 2013
realizacja: www.rspon.pl | odwiedzin: 23716