Firma w RSPON


Nazwa skrócona firmy: Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp.Jawna

Nazwa pełna firmy: Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp.Jawna

Adres: ul.Plac Na Bramie 2, Przemyśl

Kod pocztowy: 37-700 Przemyśl

Telefon stacjonarny: 16 671 10 44

Telefon komórkowy: 509 227 033

E-mail: biuro@gifnieruchomosci.pl

Adresy www: http://www.forysnieruchomosci.pl

MLS: Firma należy do MLS

Opis firmy:

 Początki firmy Foryś Nieruchomości Spółka Jawna sięgają 1992 roku, by po wielu zmianach stać się firma rodziną Anny i Zbigniewa Foryś.

W branży nieruchomości, znamy już wszystkie metody pracy pośredników, zarządców nieruchomosci i postanowilismy stworzyć firmę, która będzie w stanie sprostać wszystkim wymaganiom klientów.
Znakiem rozpoznawczym naszej Firmy jest nie tylko profesjonalizm i fachowość (wszyscy zatrudnieni posiadają wyższe wykształcenie, w większości związane z gospodarka nieruchomościami oraz inne kierunkowe związane z nieruchomościami np. geodezja, projektowanie wnętrz) a także kompleksowa obsługa oraz najszerszy zakres usług wśród pośredników.
Dzięki temu, że każde z nas posiada wyższe wykształcenie (prawo adminstracyjne, posrednictwo, marketing i zarzadzanie ) klient może być pewny, że wszystkie jego sprawy zostaną załatwione perfekcyjnie - od fachowego doradztwa w wyborze nieruchomości, rozpoznania rynku, przez uregulowanie stanu prawnego nieruchomości interesującej klienta oraz poprawnego zawarcia umowy przedwstepnej, jak również udzielenia najkorzystniejszego kredytu, a wszystko to w jednym miejscu, bez straty czasu i z pełnym zapewnieniem  bezpieczeństwa transakcji.
Anna Babieczko - Foryś, ma doświadczenie w marketingu i zarządzaniu oraz znajomość wielu języków obcych, zamierza dążyć do perfekcyjnej obsługi klientów, którzy zdecydują się powierzyć naszej firmie swoje sprawy majątkowe.
Zbigniew Foryś - to osoba o wieloletnim doświadczeniu w pośrednictwie nieruchomościami mieszkaniowymi deweloperskimi i z rynku wtórnego, wiedzą, kompetencjami i sukcesami sprzedażowymi w branży nieruchomości komercyjnych , zarządzaniem nieruchomościami mieszkaniowymi.
 
Kompleksowa obsługa od strony formalnej (wyprowadzanie nieuregulowanych stanów prawnych oraz poprawne zawieranie umów), finansowej (udzielanie kredytów) pozwoli Państwu na załatwienie transakcji w jednym miejscu, bez straty czasu i z poczuciem bezpieczeństwa, że przeprowadzana transakcja nie spowoduje negatywnych skutków prawnych w Państwa sferze majątkowej i nie będzie zawierana w poczuciu nieświadomości co do treści podpisywanego dokumentu.
Anna Babieczko - Foryś
Zbigniew Foryś

Czlonkowie zwyczajni:

Imie i nazwisko Nazwa firmy Telefon Strona www
ANNA BABIECZKO-FORYŚForyś NIERUCHOMOŚCI Sp.Jawna 16 671 10 44, 695 165 785 http://www.forysnieruchomosci.pl
ZBIGNIEW FORYŚForyś NIERUCHOMOŚCI Sp.Jawna 16 671 10 44, 509 227 033 http://www.forysnieruchomosci.pl