Firma w RSPON


Nazwa skrócona firmy: M3

Nazwa pełna firmy: M3 Nieruchomości

Adres: Mickiewicza 81, Leżajsk

Kod pocztowy: 37-300 Leżajsk

Telefon stacjonarny: 17 242 60 22

Telefon komórkowy: 502 221 652

E-mail: biuro@m3-nieruchomosci.pl

Adresy www: http://www.m3lezajsk.pl

MLS: Firma należy do MLS

Opis firmy:

Witamy BIURZE M3 NIERUCHOMOŚCI
M3 NIERUCHOMOŚCI powstało w 2006 roku. Początkowo była to spółka cywilna, a od 2012 r., to już samodzielny podmiot gospodarczy, powstały jako rozszerzenie istniejącej firmy Avalon English School.  
Wiedza merytoryczna jak również praktyczna w zakresie ekonomii, prawa i marketingu oraz doświadczenie zawodowe pozwala nam na zagwarantowanie Państwu obsługi ponad standardy istniejące na rynku nieruchomości. Każdy KLIENT traktowany jest indywidualnie i wyjątkowo. Staramy się zostać Państwa partnerem w interesach i dlatego też sukcesywnie pogłębiamy swoją wiedzę, aby móc sprostać coraz wyższym wymaganiom rynku.

Zadowolenie klientów jest naszym priorytetem w interesach, a gwarancją realizacji jest dobrze dobrany zespół ludzi z dużym doświadczeniem w branży zarówno obrotu nieruchomościami jak i w kredytach, ubezpieczeniach.
Świadczymy usługi w zakresie:
Otwarci jesteśmy na indywidualne zapotrzebowania każdego Klienta. Z wielką przyjemnością wykorzystamy wiedzę i doświadczenie przy realizacji Państwa potrzeb, w dogodnym dla Państwa czasie.
 
Otwarci jesteśmy na indywidualne zapotrzebowania każdego Klienta. Z wielką przyjemnością wykorzystamy wiedzę i doświadczenie przy realizacji Państwa potrzeb, w dogodnym dla Państwa czasie
Nad realizacją i bezpieczeństwem transakcji związanej ze sprzedażą Państwa nieruchomości czuwają właściciel i pracownicy biura, tj:
Należymy do RSPON - RZESZOWSKIE STOWARZYSZENIE POŚREDNIKÓW W OBROCIE NIERUCHOMOSCIAMI, działamy w oparciu o KARTĘ PRAW KLIENTA. W codziennej pracy działamy w oparciu o bezpośredni system wymiany ofert MLS.
 
Zapraszamy do współpracy w zakresie szeroko rozumianego pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Proponujemy Państwu profesjonalną i skuteczną pomoc w zakresie kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości, obsługę opartą na Kodeksie Etyki i Standardach Zawodowych, popartą doświadczeniem i stale podnoszonymi kwalifikacjami. Zapewniamy naszym Klientom reklamę w wielu magazynach i pismach lokalnych, a także łatwy dostęp do powierzonych nam ofert poprzez Internet

Czlonkowie zwyczajni:

Imie i nazwisko Nazwa firmy Telefon Strona www
Anna Bartoszek - KuźniarM3 Nieruchomości 502 221 652 http://www.m3lezajsk.pl