Firma w RSPON
DANE FIRMY:

Nazwa skrócona firmy: Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp.Jawna
Nazwa pełna firmy: Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp.Jawna
Adres: ul.Plac Na Bramie 2, Przemyśl
Kod pocztowy: 37-700 Przemyśl
E-mail: biuro@gifnieruchomosci.pl
Telefon stacjonarny firmowy: 16 671 10 44
Telefon komórkowy firmowy: 509 227 033
Adresy www: http://www.forysnieruchomosci.pl
MLS: Firma należy do MLS
Opis firmy:

 Początki firmy Foryś Nieruchomości Spółka Jawna sięgają 1992 roku, by po wielu zmianach stać się firma rodziną Anny i Zbigniewa Foryś.

W branży nieruchomości, znamy już wszystkie metody pracy pośredników, zarządców nieruchomosci i postanowilismy stworzyć firmę, która będzie w stanie sprostać wszystkim wymaganiom klientów.
Znakiem rozpoznawczym naszej Firmy jest nie tylko profesjonalizm i fachowość (wszyscy zatrudnieni posiadają wyższe wykształcenie, w większości związane z gospodarka nieruchomościami oraz inne kierunkowe związane z nieruchomościami np. geodezja, projektowanie wnętrz) a także kompleksowa obsługa oraz najszerszy zakres usług wśród pośredników.
Dzięki temu, że każde z nas posiada wyższe wykształcenie (prawo adminstracyjne, posrednictwo, marketing i zarzadzanie ) klient może być pewny, że wszystkie jego sprawy zostaną załatwione perfekcyjnie - od fachowego doradztwa w wyborze nieruchomości, rozpoznania rynku, przez uregulowanie stanu prawnego nieruchomości interesującej klienta oraz poprawnego zawarcia umowy przedwstepnej, jak również udzielenia najkorzystniejszego kredytu, a wszystko to w jednym miejscu, bez straty czasu i z pełnym zapewnieniem  bezpieczeństwa transakcji.
Anna Babieczko - Foryś, ma doświadczenie w marketingu i zarządzaniu oraz znajomość wielu języków obcych, zamierza dążyć do perfekcyjnej obsługi klientów, którzy zdecydują się powierzyć naszej firmie swoje sprawy majątkowe.
Zbigniew Foryś - to osoba o wieloletnim doświadczeniu w pośrednictwie nieruchomościami mieszkaniowymi deweloperskimi i z rynku wtórnego, wiedzą, kompetencjami i sukcesami sprzedażowymi w branży nieruchomości komercyjnych , zarządzaniem nieruchomościami mieszkaniowymi.
 
Kompleksowa obsługa od strony formalnej (wyprowadzanie nieuregulowanych stanów prawnych oraz poprawne zawieranie umów), finansowej (udzielanie kredytów) pozwoli Państwu na załatwienie transakcji w jednym miejscu, bez straty czasu i z poczuciem bezpieczeństwa, że przeprowadzana transakcja nie spowoduje negatywnych skutków prawnych w Państwa sferze majątkowej i nie będzie zawierana w poczuciu nieświadomości co do treści podpisywanego dokumentu.
Anna Babieczko - Foryś
Zbigniew Foryś

DANE CZŁONKÓW RSPON:

Imię i nazwisko: ZBIGNIEW FORYŚ
Stanowisko w firmie: osoba zarządzająca firmą
E-mail: biuro@gifnieruchomosci.pl
Telefon stacjonarny: 16 671 10 44
Telefon komórkowy: 509 227 033
Rodzaj: zwyczajny
Imię i nazwisko: ANNA BABIECZKO-FORYŚ
Stanowisko w firmie: osoba zarządzająca firmą
E-mail: biuro@gifnieruchomosci.pl
Telefon stacjonarny: 16 671 10 44
Telefon komórkowy: 695 165 785
Rodzaj: zwyczajny

Lista oddziałów firmy (kliknij aby zlokalizować na mapie):

Rzeszowskie Stowarzyszenie Pośredników
w Obrocie Nieruchomościami (c) 2013
realizacja: www.rspon.pl | odwiedzin: 38235