Foryś Zbigniew

Foryś Zbigniew
osoba zarządzająca firmą
Numer Licencji Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami: 28226
Numer Licencji Zarządcy: 20102
Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp.Jawna
ul.Plac Na Bramie 2, Przemyśl
biuro@gifnieruchomosci.pl
16 671 10 44
509 227 033

Początki firmy Foryś Nieruchomości Spółka Jawna sięgają 1992 roku, by po wielu zmianach stać się firma rodziną Anny i Zbigniewa Foryś.

W branży nieruchomości, znamy już wszystkie metody pracy pośredników, zarządców nieruchomości i postanowiliśmy stworzyć firmę, która będzie w stanie sprostać wszystkim wymaganiom klientów.

Znakiem rozpoznawczym naszej Firmy jest nie tylko profesjonalizm i fachowość (wszyscy zatrudnieni posiadają wyższe wykształcenie, w większości związane z gospodarka nieruchomościami oraz inne kierunkowe związane z nieruchomościami np. geodezja, projektowanie wnętrz) a także kompleksowa obsługa oraz najszerszy zakres usług wśród pośredników.

Dzięki temu, że każde z nas posiada wyższe wykształcenie (prawo administracyjne, pośrednictwo, marketing i zarządzanie ) klient może być pewny, że wszystkie jego sprawy zostaną załatwione perfekcyjnie – od fachowego doradztwa w wyborze nieruchomości, rozpoznania rynku, przez uregulowanie stanu prawnego nieruchomości interesującej klienta oraz poprawnego zawarcia umowy przedwstępnej, jak również udzielenia najkorzystniejszego kredytu, a wszystko to w jednym miejscu, bez straty czasu i z pełnym zapewnieniem  bezpieczeństwa transakcji.

Anna Babieczko – Foryś, ma doświadczenie w marketingu i zarządzaniu oraz znajomość wielu języków obcych, zamierza dążyć do perfekcyjnej obsługi klientów, którzy zdecydują się powierzyć naszej firmie swoje sprawy majątkowe.

Zbigniew Foryś – to osoba o wieloletnim doświadczeniu w pośrednictwie nieruchomościami mieszkaniowymi deweloperskimi i z rynku wtórnego, wiedzą, kompetencjami i sukcesami sprzedażowymi w branży nieruchomości komercyjnych , zarządzaniem nieruchomościami mieszkaniowymi.

Kompleksowa obsługa od strony formalnej (wyprowadzanie nieuregulowanych stanów prawnych oraz poprawne zawieranie umów), finansowej (udzielanie kredytów) pozwoli Państwu na załatwienie transakcji w jednym miejscu, bez straty czasu i z poczuciem bezpieczeństwa, że przeprowadzana transakcja nie spowoduje negatywnych skutków prawnych w Państwa sferze majątkowej i nie będzie zawierana w poczuciu nieświadomości co do treści podpisywanego dokumentu.

Anna Babieczko – Foryś

Zbigniew Foryś