Członek RSPON
DANE FIRMY:

Nazwa skrócona firmy: Galiszkiewicz i Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp.Jawna
Nazwa pełna firmy: Galiszkiewicz i Foryś NIERUCHOMOŚCI Sp.Jawna
Kod pocztowy: 37-700 Przemyśl
Telefon stacjonarny firmowy: 16 671 10 44
Telefon komórkowy firmowy: 509 227 033
Adresy www: gifnieruchomosci.pl, www.nieruchomoscijaroslaw.pl, www.nieruchomoscilubaczow.pl, www.nieruchomosciprzemysl.pl
MLS: Firma należy do MLS
Opis firmy:

 Firma Nieruchomości A.Galiszkiewicz Sp.Jawna, istnieje już 25 lat na rynku nieruchomości.

Powstała gdy po latach pracy w branży nieruchomości, znając już wszystkie metody pracy przemyskich pośredników, postanowiłyśmy stworzyć firmę, która będzie w stanie sprostać wszystkim wymaganiom klientów.

Znakiem rozpoznawczym naszej Firmy jest nie tylko profesjonalizm i fachowość, lecz także kompleksowa obsługa oraz najszerszy zakres usług wśród pośredników.

Dzięki temu, że każda z nas posiada wyższe wykształcenie (prawo, marketing i zarzadzanie, handel zagranuiczny) klient może być pewny, że wszystkie jego sprawy zostaną załatwione perfekcyjnie - od fachowego doradztwa w wyborze lokalu czy działki i rozpoznania rynku przez uregulowanie stanu prawnego interesującej klienta nieruchomości oraz poprawne zawarcie umowy do udzielenia najkorzystniejszego kredytu, a wszystko to w jednym miejscu, bez straty czasu i z pełnym poczuciem bezpieczeństwa.

Pośrednictwem w obrocie nieruchomościami zajmuję się od 1992 roku. Będąc z wykształcenia prawnikiem prowadziłam równocześnie dwie firmy tj. kancelarię radcowską oraz biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (Przemyska Giełda Nieruchomości). Te dwie działalności dobrze się uzupełniają. Kilka lat poświęciłam wyłącznie sprawom prawnym likwidując na ten okres firmę pośredniczącą w transakcjach kupna-sprzedaży nieruchomości oraz najmu lokali mieszkalnych i użytkowych.

Świadcząc usługi prawne nieustannie jednak dotykam materii związanej z obrotem nieruchomościami. Postanowiłam więc wrócić do pośrednictwa. Pozyskując do współpracy Panią Annę Babieczko - Foryś , mająca doświadczenie w marketingu i zarządzaniu oraz handlu zagraniczym, zamierzam dążyć do perfekcyjnej obsługi klientów, którzy zdecydują się powierzyć mojej firmie swoje sprawy majątkowe.

Kompleksowa obsługa od strony formalnej (wyprowadzanie nieuregulowanych stanów prawnych oraz poprawne zawieranie umów), finansowej (udzielanie kredytów) pozwoli Państwu na załatwienie transakcji w jednym miejscu, bez straty czasu i z poczuciem bezpieczeństwa, iż przeprowadzana transakcja nie spowoduje negatywnych skutków prawnych w Państwa sferze majątkowej i nie będzie zawierana w atmosferze nieświadomości co do treści podpisywanego dokumentu.

Zapraszamy klientów z całej Polski i z zagranicy.
Rozmawiamy w 4 obcych językach: angielski, niemiecki, rosyjski, francuski

Alicja Galiszkiewicz
Anna Babieczko - Foryś

DANE OSOBOWE CZŁONKA RSPON:

Imię i nazwisko: ANNA BABIECZKO-FORYŚ
Stanowisko w firmie: osoba zarządzająca firmą
E-mail: biuro@gifnieruchomosci.pl
Telefon stacjonarny: 16 671 10 44
Telefon komórkowy: 695 165 785
Rodzaj: zwyczajny

Lista oddziałów firmy (kliknij aby zlokalizować na mapie):

Rzeszowskie Stowarzyszenie Pośredników
w Obrocie Nieruchomościami (c) 2013
realizacja: www.rspon.pl | odwiedzin: 6168