RSPON NA MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI W JAROSŁAWIU
Niedziela 26.03.2023

W dniu 28 maja br., przedstawiciele Rzeszowskiego SPON uczestniczyli w Międzynarodowej Konferencji Studenckich Kół naukowych i Młodych Pracowników Nauki organizowanej przez państwową Wyższą Szkołę Techniczno-Ekonomiczną im. Ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu. Tematem konferencji były: „Współczesne uwarunkowania zarządzania – kierunki rozwoju i perspektywy”.

Spotkanie podzielone zostało przez organizatorów na trzy panele:

1.    Panel 1 – Rozwój i doskonalenie procesu zarządzania w przedsiębiorstwie

2.    Panel 2 – Zarządzanie w gospodarce nieruchomościami

3.    Panel 3 – Zarządzanie finansami i rachunkowością w organizacji.

Podczas spotkania poruszone zostały m.in. problemy związane z zarządzaniem przedsiębiorstwem, innowacje występujące w przedsiębiorstwie, oczekiwania pracodawców od absolwentów wyższych uczelni. Stworzony został wizerunek „Kobiety w reklamie”, a także podkreślono jak wielkie znaczenie w dzisiejszym funkcjonowaniu odgrywa „Copywrighting”.

Wśród tematów związanych z gospodarką nieruchomościami poruszono problemy związane z planem zagospodarowania przestrzennego województwa podkarpackiego i jego rolą w planowaniu rozwoju regionu. Przedstawicielom RSPON w osobach Anna Bartoszek-Kuźniar oraz Zbigniew Prawelski powierzono temat: „Zawody pośrednika w obrocie nieruchomościami i zarządcy nieruchomości i ich rola w gospodarce nieruchomościami”.

 

Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze. Organizatorom oraz władzom uczelni dziękujemy za zaproszenie oraz danie szansy na zaprezentowanie Stowarzyszenia wśród potencjalnych przyszłych pośredników i zarządców, a może nawet przyszłych naszych Klientów.

Rzeszowskie Stowarzyszenie Pośredników
w Obrocie Nieruchomościami (c) 2013
realizacja: www.rspon.pl | odwiedzin: 38241